IV.1) OPIS IV.1.1) Tryb udzielenia zamówienia: Przetarg nieograniczony IV.1.2) Zamawiający żąda wniesienia wadium: Nie
Informacja na temat wadium
Nie dotyczy
IV.1.3) Przewiduje się udzielenie zaliczek na poczet wykonania zamówienia: Nie
Należy podać informacje na temat udzielania zaliczek:
Nie dotyczy
IV.1.4) Wymaga się złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych: Nie
Dopuszcza się złożenie ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia do ofert katalogów elektronicznych:
Nie
Informacje dodatkowe:
Nie dotyczy
IV.1.5.) Wymaga się złożenia oferty wariantowej: Nie
Dopuszcza się złożenie oferty wariantowej
Nie
Złożenie oferty wariantowej dopuszcza się tylko z jednoczesnym złożeniem oferty zasadniczej:
Nie
IV.1.6) Przewidywana liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do udziału w postępowaniu (przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne) Liczba wykonawców
Przewidywana minimalna liczba wykonawców
Maksymalna liczba wykonawców
Kryteria selekcji wykonawców:
Nie dotyczy
IV.1.7) Informacje na temat umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów: Umowa ramowa będzie zawarta:
Czy przewiduje się ograniczenie liczby uczestników umowy ramowej:
Przewidziana maksymalna liczba uczestników umowy ramowej:
Informacje dodatkowe:
Nie dotyczy
Zamówienie obejmuje ustanowienie dynamicznego systemu zakupów:
Nie
Adres strony internetowej, na której będą zamieszczone dodatkowe informacje dotyczące dynamicznego systemu zakupów:
Nie dotyczy
Informacje dodatkowe:
Nie dotyczy
W ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów dopuszcza się złożenie ofert w formie katalogów elektronicznych:
Nie
Przewiduje się pobranie ze złożonych katalogów elektronicznych informacji potrzebnych do sporządzenia ofert w ramach umowy ramowej/dynamicznego systemu zakupów:
Nie
IV.1.8) Aukcja elektroniczna Przewidziane jest przeprowadzenie aukcji elektronicznej (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem) Nie Należy podać adres strony internetowej, na której aukcja będzie prowadzona:
Nie dotyczy Należy wskazać elementy, których wartości będą przedmiotem aukcji elektronicznej: Nie dotyczy Przewiduje się ograniczenia co do przedstawionych wartości, wynikające z opisu przedmiotu zamówienia: Nie Należy podać, które informacje zostaną udostępnione wykonawcom w trakcie aukcji elektronicznej oraz jaki będzie termin ich udostępnienia:
Nie dotyczy Informacje dotyczące przebiegu aukcji elektronicznej:
Nie dotyczy Jaki jest przewidziany sposób postępowania w toku aukcji elektronicznej i jakie będą warunki, na jakich wykonawcy będą mogli licytować (minimalne wysokości postąpień):
Nie dotyczy Informacje dotyczące wykorzystywanego sprzętu elektronicznego, rozwiązań i specyfikacji technicznych w zakresie połączeń:
Nie dotyczy Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w aukcji elektronicznej:
Nie dotyczy Informacje o liczbie etapów aukcji elektronicznej i czasie ich trwania:
Czas trwania:
Czy wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Warunki zamknięcia aukcji elektronicznej:
Nie dotyczy
IV.2) KRYTERIA OCENY OFERT IV.2.1) Kryteria oceny ofert: IV.2.2) Kryteria Kryteria | Znaczenie |
Cena ofertowa brutto | 60,00 |
Termin płatności za fakturę | 40,00 |
IV.2.3) Zastosowanie procedury, o której mowa w art. 24aa ust. 1 ustawy Pzp (przetarg nieograniczony)
Tak IV.3) Negocjacje z ogłoszeniem, dialog konkurencyjny, partnerstwo innowacyjne IV.3.1) Informacje na temat negocjacji z ogłoszeniem Minimalne wymagania, które muszą spełniać wszystkie oferty:
Nie dotyczy Przewidziane jest zastrzeżenie prawa do udzielenia zamówienia na podstawie ofert wstępnych bez przeprowadzenia negocjacji
Przewidziany jest podział negocjacji na etapy w celu ograniczenia liczby ofert:
Należy podać informacje na temat etapów negocjacji (w tym liczbę etapów):
Nie dotyczy Informacje dodatkowe
Nie dotyczy IV.3.2) Informacje na temat dialogu konkurencyjnego Opis potrzeb i wymagań zamawiającego lub informacja o sposobie uzyskania tego opisu:
Nie dotyczy Informacja o wysokości nagród dla wykonawców, którzy podczas dialogu konkurencyjnego przedstawili rozwiązania stanowiące podstawę do składania ofert, jeżeli zamawiający przewiduje nagrody:
Nie dotyczy Wstępny harmonogram postępowania:
Nie dotyczy Podział dialogu na etapy w celu ograniczenia liczby rozwiązań:
Należy podać informacje na temat etapów dialogu:
Nie dotyczy Informacje dodatkowe:
Nie dotyczy IV.3.3) Informacje na temat partnerstwa innowacyjnego Elementy opisu przedmiotu zamówienia definiujące minimalne wymagania, którym muszą odpowiadać wszystkie oferty:
Nie dotyczy Podział negocjacji na etapy w celu ograniczeniu liczby ofert podlegających negocjacjom poprzez zastosowanie kryteriów oceny ofert wskazanych w specyfikacji istotnych warunków zamówienia:
Informacje dodatkowe:
Nie dotyczy IV.4) Licytacja elektroniczna Adres strony internetowej, na której będzie prowadzona licytacja elektroniczna:
Nie dotyczy
Adres strony internetowej, na której jest dostępny opis przedmiotu zamówienia w licytacji elektronicznej:
Nie dotyczy
Wymagania dotyczące rejestracji i identyfikacji wykonawców w licytacji elektronicznej, w tym wymagania techniczne urządzeń informatycznych:
Nie dotyczy
Sposób postępowania w toku licytacji elektronicznej, w tym określenie minimalnych wysokości postąpień:
Nie dotyczy
Informacje o liczbie etapów licytacji elektronicznej i czasie ich trwania:
Czas trwania:
Wykonawcy, którzy nie złożyli nowych postąpień, zostaną zakwalifikowani do następnego etapu:
Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w licytacji elektronicznej:
Data:
godzina:
Termin otwarcia licytacji elektronicznej:
Nie dotyczy
Termin i warunki zamknięcia licytacji elektronicznej:
Nie dotyczy
Istotne dla stron postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego, albo ogólne warunki umowy, albo wzór umowy:
Nie dotyczy
Wymagania dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy:
Nie dotyczy
Informacje dodatkowe:
Nie dotyczy
IV.5) ZMIANA UMOWY Przewiduje się istotne zmiany postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru wykonawcy: Tak Należy wskazać zakres, charakter zmian oraz warunki wprowadzenia zmian:
1. Przewidywany zakres zmian. 1.1 Zmiana zakresu przedmiotu zamówienia pod warunkiem, że jest korzystna dla Zamawiającego lub zaszły okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy: zmiana przystanków, częstotliwość kursów. 1.2 Zmiana nazw, siedziby stron umowy, numerów kont bankowych, innych danych identyfikacyjnych. 1.3 Zmiana Podwykonawcy lub zakresu zamówienia powierzonego Podwykonawcy, pod warunkiem spełnienia wymagań określonych w SIWZ i umowie na dowożenie uczniów do szkół. 1.4 Zmiana liczby dowożonych dzieci. 1.5 Zmiany trasy realizacji zamówienia z powodu okoliczności niezależnych od stron umowy. 2. W przypadku wystąpienia okoliczności stanowiących podstawę do zmian postanowień umowy Wykonawca zobowiązany jest do niezwłocznego poinformowania o tym fakcie Zamawiającego i wystąpienia z wnioskiem o dokonanie zmian w przedmiotowej umowie. 3. Jeżeli Zamawiający uzna, że okoliczności wskazane przez Wykonawcę, jako stanowiące podstawę do zmiany umowy nie są zasadne, Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zadania zgodnie z warunkami zawartymi w umowie. 4. Zmiana umowy może nastąpić w formie pisemnej, pod rygorem nieważności takiego oświadczenia. 5. Powyższe postanowienia stanowią katalog zmian, na które Zamawiający może wyrazić zgodę. Powyższe postanowienia nie stanowią zobowiązania Zamawiającego do wyrażenia zgody na ich wprowadzenie. IV.6) INFORMACJE ADMINISTRACYJNE IV.6.1) Sposób udostępniania informacji o charakterze poufnym (jeżeli dotyczy): Nie dotyczy Środki służące ochronie informacji o charakterze poufnym Nie dotyczy IV.6.2) Termin składania ofert lub wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu: Data:
2019-07-15, godzina:
10:00,
Skrócenie terminu składania wniosków, ze względu na pilną potrzebę udzielenia zamówienia (przetarg nieograniczony, przetarg ograniczony, negocjacje z ogłoszeniem):
Nie Wskazać powody:
Nie dotyczy Język lub języki, w jakich mogą być sporządzane oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu
>
Polski IV.6.3) Termin związania ofertą: do:
okres w dniach:
30 (od ostatecznego terminu składania ofert)
IV.6.4) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej oraz niepodlegających zwrotowi środków z pomocy udzielonej przez państwa członkowskie Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA), które miały być przeznaczone na sfinansowanie całości lub części zamówienia: Nie IV.6.5) Przewiduje się unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki służące sfinansowaniu zamówień na badania naukowe lub prace rozwojowe, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane Nie IV.6.6) Informacje dodatkowe: Brak Część nr: | 1 | Nazwa: | Dowożenie uczniów do Zespołu Szkół w Rytlu |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Dowożenie uczniów do Zespołu Szkół w Rytlu dwoma autobusami o minimalnych ilościach miejsc siedzących 45 i 55 na następujących trasach: - Rytel – Sienica – Kwieki – Krzyż – Kłodnia – Stodółki – Gutowiec – Rytel – ok. 30 km (3 kursy dziennie) Planowana liczba dowożonych – 43 uczniów - Rytel – Nadleśnictwo – Mylof – Duża Klonia – Okręglik – Giełdon - Rytel – ok. 29 km (3 kursy dziennie) Planowana liczba dowożonych – 38 uczniów - Rytel – Gutowiec – wyb. Kaliska – Rytel – ok. 13 km (2 kursy dziennie) Planowana liczba dowożonych – 53 uczniów Łączny dzienny przebieg autobusów ok. 210 km. Dodatkowo planowane wyjazdy na baseny do Chojnic w następujących terminach: 1) 18.09.2019 – 26 uczniów + 2 instruktorów - 11:15 – 12:15 2) 16.10.2019 – 26 uczniów + 2 instruktorów - 11:15 – 12:15 3) 20.11.2019 – 26 uczniów + 2 instruktorów - 11:15 – 12:15 4) 11.12.2019 – 26 uczniów + 2 instruktorów - 11:15 – 12:15 5) 08.01.2020 – 26 uczniów + 2 instruktorów - 11:15 – 12:15 6) 19.02.2020 – 26 uczniów + 2 instruktorów - 11:15 – 12:15 7) 18.03.2020 – 26 uczniów + 2 instruktorów - 11:15 – 12:15 8) 22.04.2020 – 26 uczniów + 2 instruktorów - 11:15 – 12:15 9) 20.05.2020 – 26 uczniów + 2 instruktorów - 11:15 – 12:15 10) 03.06.2020 – 26 uczniów + 2 instruktorów - 11:15 – 12:15 Łączny dzienny przebieg autobusów ok. 33 km. Wykonawca musi zapewnić opiekę dla przewożonych uczniów na wszystkich trasach przewozu. 1. Osoby zatrudnione do sprawowania opieki muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje. Pod pojęciem opieka rozumie się zapewnienie warunków bezpieczeństwa i higieny w trakcie wsiadania, wysiadania i przejazdu uczniów autobusem, która jest niezbędna przy tego rodzaju przewozach. Kierowca nie może być jednocześnie opiekunem uczniów. W autobusie musi znajdować się kierowca i opiekun. Opiekun uczniów w autobusie szkolnym ponosi odpowiedzialność za uczniów dowożonych od chwili wejścia uczniów do autobusu do chwili przekazania ich szkole oraz od chwili odebrania ich ze szkoły do chwili opuszczenia przez uczniów autobusu na wyznaczonym przystanku. Podczas dowozu opiekun przekazuje dowożonych uczniów wyznaczonemu przez dyrektora szkoły nauczycielowi dyżurującemu. Podczas odwozu opiekun odbiera uczniów spod szkoły i wprowadza do autobusu szkolnego. 2. Szczegółowy rozkład jazdy opracuje Wykonawca po uzgodnieniu z dyrekcją szkoły/przedszkola, a następnie poda do wiadomości informacje o miejscach odbioru dzieci i godzinach. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany godziny dowozu i odwozu uczniów do właściwych szkół/przedszkola wynikających z organizacji pracy szkoły czy przedszkola. 3. Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 29 ust. 3a ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy: 1. wykonywanie czynności związanych ze sprawowaniem opieki nad przewożonymi dziećmi w trakcie dojazdu z domu do szkoły i odwrotnie, 2. kierowanie autobusem celem dowozu i odwozu uczniów. 4. Wymagania co do organizacji i realizacji dowozu uczniów: 1. Czas oczekiwania na zajęcia uczniów po przyjeździe do szkoły nie może wynosić więcej niż 45 minut. Czas oczekiwania na autobus po zakończonych zajęciach uczniów nie może wynosić więcej niż 45 minut. 2. W dniach rozpoczęcia i zakończenia zajęć szkolnych lub innych uroczystości szkolnych, w dniach odpracowywania przez szkoły zajęć lub w czasie rekolekcji, przewóz odbywać się będzie według ustalonego w porozumieniu z Wykonawcą specjalnego rozkładu jazdy. 3. W przypadku awarii wyznaczonego autobusu Wykonawca podstawi niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 40 minut od powstania awarii, autobus spełniający właściwie wymagania techniczne w ruchu drogowym. Obowiązek spełni na własny koszt. Czas dowożenia i odwożenia uczniów na trasach: a) czas dowożenia od 7.00 do 8.30; b) czas odwożenia od 12.30 do 16.00
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 60000000-8,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia: 2019-09-02
data zakończenia: 2020-06-26
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena ofertowa brutto | 60,00 |
Termin płatności za fakturę | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr: | 2 | Nazwa: | Dowożenie uczniów do Zespołu Szkół w Rytlu |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Dowożenie uczniów do Zespołu Szkół w Rytlu jednym autobusem o minimalnej ilości miejsc siedzących 18 na następującej trasie: - Rytel – Zapędowo – Nadolna Karczma – Rytel – ok. 20 km (2 kursy dziennie) Planowana liczba dowożonych – 14 uczniów - Rytel – Lutom – Karolewo - Rytel – ok. 18,4 km (2 kursy dziennie) Planowana liczba dowożonych – 13 uczniów - Rytel – Młynki – Rytel – ok. 9,6 km (2 kursy dziennie) Planowana liczba dowożonych – 10 uczniów Łączny dzienny przebieg autobusu ok. 96 km. Wykonawca musi zapewnić opiekę dla przewożonych uczniów na wszystkich trasach przewozu. 1. Osoby zatrudnione do sprawowania opieki muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje. Pod pojęciem opieka rozumie się zapewnienie warunków bezpieczeństwa i higieny w trakcie wsiadania, wysiadania i przejazdu uczniów autobusem, która jest niezbędna przy tego rodzaju przewozach. Kierowca nie może być jednocześnie opiekunem uczniów. W autobusie musi znajdować się kierowca i opiekun. Opiekun uczniów w autobusie szkolnym ponosi odpowiedzialność za uczniów dowożonych od chwili wejścia uczniów do autobusu do chwili przekazania ich szkole oraz od chwili odebrania ich ze szkoły do chwili opuszczenia przez uczniów autobusu na wyznaczonym przystanku. Podczas dowozu opiekun przekazuje dowożonych uczniów wyznaczonemu przez dyrektora szkoły nauczycielowi dyżurującemu. Podczas odwozu opiekun odbiera uczniów spod szkoły i wprowadza do autobusu szkolnego. 2. Szczegółowy rozkład jazdy opracuje Wykonawca po uzgodnieniu z dyrekcją szkoły/przedszkola, a następnie poda do wiadomości informacje o miejscach odbioru dzieci i godzinach. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany godziny dowozu i odwozu uczniów do właściwych szkół/przedszkola wynikających z organizacji pracy szkoły czy przedszkola. 3. Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 29 ust. 3a ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy: 1. wykonywanie czynności związanych ze sprawowaniem opieki nad przewożonymi dziećmi w trakcie dojazdu z domu do szkoły i odwrotnie, 2. kierowanie autobusem celem dowozu i odwozu uczniów. 4. Wymagania co do organizacji i realizacji dowozu uczniów: 1. Czas oczekiwania na zajęcia uczniów po przyjeździe do szkoły nie może wynosić więcej niż 45 minut. Czas oczekiwania na autobus po zakończonych zajęciach uczniów nie może wynosić więcej niż 45 minut. 2. W dniach rozpoczęcia i zakończenia zajęć szkolnych lub innych uroczystości szkolnych, w dniach odpracowywania przez szkoły zajęć lub w czasie rekolekcji, przewóz odbywać się będzie według ustalonego w porozumieniu z Wykonawcą specjalnego rozkładu jazdy. 3. W przypadku awarii wyznaczonego autobusu Wykonawca podstawi niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 40 minut od powstania awarii, autobus spełniający właściwie wymagania techniczne w ruchu drogowym. Obowiązek spełni na własny koszt. Czas dowożenia i odwożenia uczniów na trasach: a) czas dowożenia od 7.00 do 8.30; b) czas odwożenia od 12.30 do 16.00
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 60000000-8,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia: 2019-09-02
data zakończenia: 2020-06-26
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena ofertowa brutto | 60,00 |
Termin płatności za fakturę | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr: | 3 | Nazwa: | Dowożenie uczniów do Zespołu Szkół w Łęgu oraz do Szkoły Podstawowej Nr 1 w Czersku, Szkoły Podstawowej Nr 2 w Czersku, Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku, Przedszkola nr 2 w Czersku |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Dowożenie uczniów do Zespołu Szkół w Łęgu oraz do Szkoły Podstawowej Nr 1 w Czersku, Szkoły Podstawowej Nr 2 w Czersku, Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku, Przedszkola nr 2 w Czersku – dwoma autobusami o minimalnej ilości miejsc siedzących 40 i 50, na następujących trasach: - Nowe Prusy – Odry – Wojtal – Wieck – Zawada – Klonowice – Stare Prusy – Szałamaje – Łąg Kolonia – Łąg – Będźmierowice – Wybudowanie pod Łąg – Czersk – ok. 38 km (1 kurs rano) Planowana liczba dowożonych – 71 uczniów - Czersk – Struga – Będźmierowice (dworzec) – Klaskawa – Czersk – Złotowo – Będźmierowice – Czersk – ok. 31 km (1 kurs rano) Planowana liczba uczniów dowożonych – 78 uczniów - Czersk – Łąg Kolonia – Będźmierowice – Szałamaje – Stare Prusy – Zawada Klonowice – Wieck – Wojtal – Odry – Nowe Prusy – ok. 48 km (2 kursy po południu) - Czersk – Łąg Kolonia – Klaskawa – Będźmierowice – Struga – ok. 30 km (dodatkowy 1 kurs po południu trzy razy w tygodniu w dni wyznaczone przez dyrektora szkoły) Na kursy ranne potrzeba dwóch autobusów. Kurs popołudniowy – 1 autobus. Trzy razy w tygodniu dodatkowe odwozy (dodatkowe ok. 30 km dziennie). Łączny dzienny przebieg autobusów na w/w trasach: Dwa razy w tygodniu (bez dodatkowego kursu po południu) – ok. 177 km Trzy razy w tygodniu (z dodatkowym kursem po południu) – ok. 207 km Dodatkowo planowane wyjazdy na baseny do Chojnic ze Szkoły Podstawowej nr 1, w następujących terminach: 1) 05.11.2019 – 19 uczniów + 2 instruktorów - 12:30 – 13:30 2) 06.11.2019 – 18 uczniów + 2 instruktorów - 12:30 – 13:30 3) 19.11.2019 – 19 uczniów + 2 instruktorów - 12:30 – 13:30 4) 20.11.2019 – 18 uczniów + 2 instruktorów - 12:30 – 13:30 5) 10.12.2019 – 19 uczniów + 2 instruktorów - 12:30 – 13:30 6) 11.12.2019 – 18 uczniów + 2 instruktorów - 12:30 – 13:30 7) 28.01.2020 – 19 uczniów + 2 instruktorów - 12:30 – 13:30 8) 29.01.2020 – 18 uczniów + 2 instruktorów - 12:30 – 13:30 9) 11.02.2020 – 19 uczniów + 2 instruktorów - 12:30 – 13:30 10) 12.02.2020 – 18 uczniów + 2 instruktorów - 12:30 – 13:30 11) 25.02.2020 – 19 uczniów + 2 instruktorów - 12:30 – 13:30 12) 26.02.2020 – 18 uczniów + 2 instruktorów - 12:30 – 13:30 13) 10.03.2020 – 19 uczniów + 2 instruktorów - 12:30 – 13:30 14) 11.03.2020 – 18 uczniów + 2 instruktorów - 12:30 – 13:30 15) 24.03.2020 – 19 uczniów + 2 instruktorów - 12:30 – 13:30 16) 25.03.2020 – 18 uczniów + 2 instruktorów - 12:30 – 13:30 17) 07.04.2020 – 19 uczniów + 2 instruktorów - 12:30 – 13:30 18) 08.04.2020 – 18 uczniów + 2 instruktorów - 12:30 – 13:30 Łączny dzienny przebieg autobusu na wyżej wymienionej trasie ok. 60 km Dodatkowo planowane wyjazdy na baseny do Chojnic z Zespołem Szkół w Łęgu, w następujących terminach: 1) 14.11.2019 – 28 uczniów + 2 instruktorów - 9:00 – 10:00 2) 21.11.2019 – 28 uczniów + 2 instruktorów - 9:00 – 10:00 3) 27.02.2020 – 28 uczniów + 2 instruktorów - 9:00 – 10:00 4) 05.03.2020 – 28 uczniów + 2 instruktorów - 9:00 – 10:00 5) 26.03.2020 – 28 uczniów + 2 instruktorów - 9:00 – 10:00 6) 07.05.2020 – 28 uczniów + 2 instruktorów - 9:00 – 10:00 7) 14.05.2020 – 28 uczniów + 2 instruktorów - 9:00 – 10:00 8) 21.05.2020 – 28 uczniów + 2 instruktorów - 9:00 – 10:00 Łączny dzienny przebieg autobusu na wyżej wymienionej trasie ok. 73 km. Zamawiający zapewnia opiekę nad dowożonymi uczniami. 1. Szczegółowy rozkład jazdy opracuje Wykonawca po uzgodnieniu z dyrekcją szkoły/przedszkola, a następnie poda do wiadomości informacje o miejscach odbioru dzieci i godzinach. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany godziny dowozu i odwozu uczniów do właściwych szkół/przedszkola wynikających z organizacji pracy szkoły czy przedszkola. 2. Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 29 ust. 3a ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy: 1. wykonywanie czynności związanych ze sprawowaniem opieki nad przewożonymi dziećmi w trakcie dojazdu z domu do szkoły i odwrotnie, 2. kierowanie autobusem celem dowozu i odwozu uczniów. 3. Wymagania co do organizacji i realizacji dowozu uczniów: 1. Czas oczekiwania na zajęcia uczniów po przyjeździe do szkoły nie może wynosić więcej niż 45 minut. Czas oczekiwania na autobus po zakończonych zajęciach uczniów nie może wynosić więcej niż 45 minut. 2. W dniach rozpoczęcia i zakończenia zajęć szkolnych lub innych uroczystości szkolnych, w dniach odpracowywania przez szkoły zajęć lub w czasie rekolekcji, przewóz odbywać się będzie według ustalonego w porozumieniu z Wykonawcą specjalnego rozkładu jazdy. 3. W przypadku awarii wyznaczonego autobusu Wykonawca podstawi niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 40 minut od powstania awarii, autobus spełniający właściwie wymagania techniczne w ruchu drogowym. Obowiązek spełni na własny koszt. Czas dowożenia i odwożenia uczniów na trasach: a) czas dowożenia od 7.00 do 8.30; b) czas odwożenia od 12.30 do 16.00
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 60000000-8,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia: 2019-09-02
data zakończenia: 2020-06-26
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Termin płatności za fakturę | 40,00 |
Cena ofertowa brutto | 60,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr: | 4 | Nazwa: | Dowożenie uczniów do Zespołu Szkół w Rytlu |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Dowożenie uczniów do Zespołu Szkół w Rytlu – autobusem o minimalnej ilości miejsc siedzących – 17, na następujących trasach: - Rytel – Błota – Ostrowy - Olszyny – Małe Wędoły – Żukowo - Rytel – ok. 32 km Planowana liczba uczniów dowożonych – 15 uczniów. Łączny dzienny przebieg pojazdu ok. 64 km. Wykonawca musi zapewnić opiekę dla przewożonych uczniów na wszystkich trasach przewozu. 1. Osoby zatrudnione do sprawowania opieki muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje. Pod pojęciem opieka rozumie się zapewnienie warunków bezpieczeństwa i higieny w trakcie wsiadania, wysiadania i przejazdu uczniów autobusem, która jest niezbędna przy tego rodzaju przewozach. Kierowca nie może być jednocześnie opiekunem uczniów. W autobusie musi znajdować się kierowca i opiekun. Opiekun uczniów w autobusie szkolnym ponosi odpowiedzialność za uczniów dowożonych od chwili wejścia uczniów do autobusu do chwili przekazania ich szkole oraz od chwili odebrania ich ze szkoły do chwili opuszczenia przez uczniów autobusu na wyznaczonym przystanku. Podczas dowozu opiekun przekazuje dowożonych uczniów wyznaczonemu przez dyrektora szkoły nauczycielowi dyżurującemu. Podczas odwozu opiekun odbiera uczniów spod szkoły i wprowadza do autobusu szkolnego. 2. Szczegółowy rozkład jazdy opracuje Wykonawca po uzgodnieniu z dyrekcją szkoły/przedszkola, a następnie poda do wiadomości informacje o miejscach odbioru dzieci i godzinach. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany godziny dowozu i odwozu uczniów do właściwych szkół/przedszkola wynikających z organizacji pracy szkoły czy przedszkola. 3. Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 29 ust. 3a ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy: 1. wykonywanie czynności związanych ze sprawowaniem opieki nad przewożonymi dziećmi w trakcie dojazdu z domu do szkoły i odwrotnie, 2. kierowanie autobusem celem dowozu i odwozu uczniów. 4. Wymagania co do organizacji i realizacji dowozu uczniów: 1. Czas oczekiwania na zajęcia uczniów po przyjeździe do szkoły nie może wynosić więcej niż 45 minut. Czas oczekiwania na autobus po zakończonych zajęciach uczniów nie może wynosić więcej niż 45 minut. 2. W dniach rozpoczęcia i zakończenia zajęć szkolnych lub innych uroczystości szkolnych, w dniach odpracowywania przez szkoły zajęć lub w czasie rekolekcji, przewóz odbywać się będzie według ustalonego w porozumieniu z Wykonawcą specjalnego rozkładu jazdy. 3. W przypadku awarii wyznaczonego autobusu Wykonawca podstawi niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 40 minut od powstania awarii, autobus spełniający właściwie wymagania techniczne w ruchu drogowym. Obowiązek spełni na własny koszt. Czas dowożenia i odwożenia uczniów na trasach: a) czas dowożenia od 7.00 do 8.30; b) czas odwożenia od 12.30 do 16.00
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 60000000-8,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia: 2019-09-02
data zakończenia: 2020-06-26
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena ofertowa brutto | 60,00 |
Termin płatności za fakturę | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr: | 5 | Nazwa: | Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej Nr 1 w Czersku, Szkoły Podstawowej Nr 2 w Czersku, Przedszkola Nr 2 oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej Nr 1 w Czersku, Szkoły Podstawowej Nr 2 w Czersku, Przedszkola Nr 2 oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku – autobusem o minimalnej ilości miejsc siedzących – 18, na następującej trasie: - Czersk – Sienica – ul. Podleśna, Malachin – Czersk – ok. 22 km Planowana liczba dowożonych – 6 uczniów - Czersk – Malachin - Mokre – Czersk – ok. 14 km Planowana liczba dowożonych – 12 uczniów Łączny dzienny przebieg pojazdu ok. 94 km. Wykonawca musi zapewnić opiekę dla przewożonych uczniów na wszystkich trasach przewozu. 1. Osoby zatrudnione do sprawowania opieki muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje. Pod pojęciem opieka rozumie się zapewnienie warunków bezpieczeństwa i higieny w trakcie wsiadania, wysiadania i przejazdu uczniów autobusem, która jest niezbędna przy tego rodzaju przewozach. Kierowca nie może być jednocześnie opiekunem uczniów. W autobusie musi znajdować się kierowca i opiekun. Opiekun uczniów w autobusie szkolnym ponosi odpowiedzialność za uczniów dowożonych od chwili wejścia uczniów do autobusu do chwili przekazania ich szkole oraz od chwili odebrania ich ze szkoły do chwili opuszczenia przez uczniów autobusu na wyznaczonym przystanku. Podczas dowozu opiekun przekazuje dowożonych uczniów wyznaczonemu przez dyrektora szkoły nauczycielowi dyżurującemu. Podczas odwozu opiekun odbiera uczniów spod szkoły i wprowadza do autobusu szkolnego. 2. Szczegółowy rozkład jazdy opracuje Wykonawca po uzgodnieniu z dyrekcją szkoły/przedszkola, a następnie poda do wiadomości informacje o miejscach odbioru dzieci i godzinach. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany godziny dowozu i odwozu uczniów do właściwych szkół/przedszkola wynikających z organizacji pracy szkoły czy przedszkola. 3. Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 29 ust. 3a ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy: 1. wykonywanie czynności związanych ze sprawowaniem opieki nad przewożonymi dziećmi w trakcie dojazdu z domu do szkoły i odwrotnie, 2. kierowanie autobusem celem dowozu i odwozu uczniów. 4. Wymagania co do organizacji i realizacji dowozu uczniów: 1. Czas oczekiwania na zajęcia uczniów po przyjeździe do szkoły nie może wynosić więcej niż 45 minut. Czas oczekiwania na autobus po zakończonych zajęciach uczniów nie może wynosić więcej niż 45 minut. 2. W dniach rozpoczęcia i zakończenia zajęć szkolnych lub innych uroczystości szkolnych, w dniach odpracowywania przez szkoły zajęć lub w czasie rekolekcji, przewóz odbywać się będzie według ustalonego w porozumieniu z Wykonawcą specjalnego rozkładu jazdy. 3. W przypadku awarii wyznaczonego autobusu Wykonawca podstawi niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 40 minut od powstania awarii, autobus spełniający właściwie wymagania techniczne w ruchu drogowym. Obowiązek spełni na własny koszt. Czas dowożenia i odwożenia uczniów na trasach: a) czas dowożenia od 7.00 do 8.30; b) czas odwożenia od 12.30 do 16.00
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 60000000-8,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia: 2019-09-02
data zakończenia: 2020-06-26
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena ofertowa brutto | 60,00 |
Termin płatności za fakturę | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr: | 6 | Nazwa: | Dowożenie uczniów do Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Dowożenie uczniów do Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku – autobusem o minimalnej ilości miejsc siedzących – 11, na następujących trasach: - Odry – Pustki – Przyjaźnia – Łubna – Czersk – ok. 14 km Planowana liczba uczniów dowożonych – 9 uczniów. Łączny dzienny przebieg pojazdu – około 28 km. Wykonawca musi zapewnić opiekę dla przewożonych uczniów na wszystkich trasach przewozu. 1. Osoby zatrudnione do sprawowania opieki muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje. Pod pojęciem opieka rozumie się zapewnienie warunków bezpieczeństwa i higieny w trakcie wsiadania, wysiadania i przejazdu uczniów autobusem, która jest niezbędna przy tego rodzaju przewozach. Kierowca nie może być jednocześnie opiekunem uczniów. W autobusie musi znajdować się kierowca i opiekun. Opiekun uczniów w autobusie szkolnym ponosi odpowiedzialność za uczniów dowożonych od chwili wejścia uczniów do autobusu do chwili przekazania ich szkole oraz od chwili odebrania ich ze szkoły do chwili opuszczenia przez uczniów autobusu na wyznaczonym przystanku. Podczas dowozu opiekun przekazuje dowożonych uczniów wyznaczonemu przez dyrektora szkoły nauczycielowi dyżurującemu. Podczas odwozu opiekun odbiera uczniów spod szkoły i wprowadza do autobusu szkolnego. 2. Szczegółowy rozkład jazdy opracuje Wykonawca po uzgodnieniu z dyrekcją szkoły/przedszkola, a następnie poda do wiadomości informacje o miejscach odbioru dzieci i godzinach. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany godziny dowozu i odwozu uczniów do właściwych szkół/przedszkola wynikających z organizacji pracy szkoły czy przedszkola. 3. Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 29 ust. 3a ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy: 1. wykonywanie czynności związanych ze sprawowaniem opieki nad przewożonymi dziećmi w trakcie dojazdu z domu do szkoły i odwrotnie, 2. kierowanie autobusem celem dowozu i odwozu uczniów. 4. Wymagania co do organizacji i realizacji dowozu uczniów: 1. Czas oczekiwania na zajęcia uczniów po przyjeździe do szkoły nie może wynosić więcej niż 45 minut. Czas oczekiwania na autobus po zakończonych zajęciach uczniów nie może wynosić więcej niż 45 minut. 2. W dniach rozpoczęcia i zakończenia zajęć szkolnych lub innych uroczystości szkolnych, w dniach odpracowywania przez szkoły zajęć lub w czasie rekolekcji, przewóz odbywać się będzie według ustalonego w porozumieniu z Wykonawcą specjalnego rozkładu jazdy. 3. W przypadku awarii wyznaczonego autobusu Wykonawca podstawi niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 40 minut od powstania awarii, autobus spełniający właściwie wymagania techniczne w ruchu drogowym. Obowiązek spełni na własny koszt. Czas dowożenia i odwożenia uczniów na trasach: a) czas dowożenia od 7.00 do 8.30; b) czas odwożenia od 12.30 do 16.00
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 60000000-8,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia: 2019-09-02
data zakończenia: 2020-06-26
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena ofertowa brutto | 60,00 |
Termin płatności za fakturę | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr: | 7 | Nazwa: | Dowożenie uczniów do Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku oraz Zespołu Szkół w Łęgu |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Dowożenie uczniów do Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku oraz Zespołu Szkół w Łęgu – autobusem o minimalnej ilości miejsc siedzących – 30, na następujących trasach: - Czersk – Łąg– Lipki Górne – Złe Mięso – Kęsza – Łąg – Czersk – ok. 30 km Planowana liczba uczniów dowożonych – 77 uczniów Łączny dzienny przebieg pojazdu ok. 120 km. Wykonawca musi zapewnić opiekę dla przewożonych uczniów na wszystkich trasach przewozu. 1. Osoby zatrudnione do sprawowania opieki muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje. Pod pojęciem opieka rozumie się zapewnienie warunków bezpieczeństwa i higieny w trakcie wsiadania, wysiadania i przejazdu uczniów autobusem, która jest niezbędna przy tego rodzaju przewozach. Kierowca nie może być jednocześnie opiekunem uczniów. W autobusie musi znajdować się kierowca i opiekun. Opiekun uczniów w autobusie szkolnym ponosi odpowiedzialność za uczniów dowożonych od chwili wejścia uczniów do autobusu do chwili przekazania ich szkole oraz od chwili odebrania ich ze szkoły do chwili opuszczenia przez uczniów autobusu na wyznaczonym przystanku. Podczas dowozu opiekun przekazuje dowożonych uczniów wyznaczonemu przez dyrektora szkoły nauczycielowi dyżurującemu. Podczas odwozu opiekun odbiera uczniów spod szkoły i wprowadza do autobusu szkolnego. 2. Szczegółowy rozkład jazdy opracuje Wykonawca po uzgodnieniu z dyrekcją szkoły/przedszkola, a następnie poda do wiadomości informacje o miejscach odbioru dzieci i godzinach. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany godziny dowozu i odwozu uczniów do właściwych szkół/przedszkola wynikających z organizacji pracy szkoły czy przedszkola. 3. Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 29 ust. 3a ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy: 1. wykonywanie czynności związanych ze sprawowaniem opieki nad przewożonymi dziećmi w trakcie dojazdu z domu do szkoły i odwrotnie, 2. kierowanie autobusem celem dowozu i odwozu uczniów. 4. Wymagania co do organizacji i realizacji dowozu uczniów: 1. Czas oczekiwania na zajęcia uczniów po przyjeździe do szkoły nie może wynosić więcej niż 45 minut. Czas oczekiwania na autobus po zakończonych zajęciach uczniów nie może wynosić więcej niż 45 minut. 2. W dniach rozpoczęcia i zakończenia zajęć szkolnych lub innych uroczystości szkolnych, w dniach odpracowywania przez szkoły zajęć lub w czasie rekolekcji, przewóz odbywać się będzie według ustalonego w porozumieniu z Wykonawcą specjalnego rozkładu jazdy. 3. W przypadku awarii wyznaczonego autobusu Wykonawca podstawi niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 40 minut od powstania awarii, autobus spełniający właściwie wymagania techniczne w ruchu drogowym. Obowiązek spełni na własny koszt. Czas dowożenia i odwożenia uczniów na trasach: a) czas dowożenia od 7.00 do 8.30; b) czas odwożenia od 12.30 do 16.00
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 60000000-8,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia: 2019-09-02
data zakończenia: 2020-06-26
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena ofertowa brutto | 60,00 |
Termin płatności za fakturę | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr: | 8 | Nazwa: | Dowożenie uczniów do Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Dowożenie uczniów do Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku – autobusem o minimalnej ilości miejsc siedzących – 13, na następujących trasach: - Czersk – Rytel – Czersk – ok. 30 km Planowana liczba uczniów dowożonych – 11 uczniów Łączny dzienny przebieg pojazdu ok. 60 km. Wykonawca musi zapewnić opiekę dla przewożonych uczniów na wszystkich trasach przewozu. 1. Osoby zatrudnione do sprawowania opieki muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje. Pod pojęciem opieka rozumie się zapewnienie warunków bezpieczeństwa i higieny w trakcie wsiadania, wysiadania i przejazdu uczniów autobusem, która jest niezbędna przy tego rodzaju przewozach. Kierowca nie może być jednocześnie opiekunem uczniów. W autobusie musi znajdować się kierowca i opiekun. Opiekun uczniów w autobusie szkolnym ponosi odpowiedzialność za uczniów dowożonych od chwili wejścia uczniów do autobusu do chwili przekazania ich szkole oraz od chwili odebrania ich ze szkoły do chwili opuszczenia przez uczniów autobusu na wyznaczonym przystanku. Podczas dowozu opiekun przekazuje dowożonych uczniów wyznaczonemu przez dyrektora szkoły nauczycielowi dyżurującemu. Podczas odwozu opiekun odbiera uczniów spod szkoły i wprowadza do autobusu szkolnego. 2. Szczegółowy rozkład jazdy opracuje Wykonawca po uzgodnieniu z dyrekcją szkoły/przedszkola, a następnie poda do wiadomości informacje o miejscach odbioru dzieci i godzinach. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany godziny dowozu i odwozu uczniów do właściwych szkół/przedszkola wynikających z organizacji pracy szkoły czy przedszkola. 3. Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 29 ust. 3a ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy: 1. wykonywanie czynności związanych ze sprawowaniem opieki nad przewożonymi dziećmi w trakcie dojazdu z domu do szkoły i odwrotnie, 2. kierowanie autobusem celem dowozu i odwozu uczniów. 4. Wymagania co do organizacji i realizacji dowozu uczniów: 1. Czas oczekiwania na zajęcia uczniów po przyjeździe do szkoły nie może wynosić więcej niż 45 minut. Czas oczekiwania na autobus po zakończonych zajęciach uczniów nie może wynosić więcej niż 45 minut. 2. W dniach rozpoczęcia i zakończenia zajęć szkolnych lub innych uroczystości szkolnych, w dniach odpracowywania przez szkoły zajęć lub w czasie rekolekcji, przewóz odbywać się będzie według ustalonego w porozumieniu z Wykonawcą specjalnego rozkładu jazdy. 3. W przypadku awarii wyznaczonego autobusu Wykonawca podstawi niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 40 minut od powstania awarii, autobus spełniający właściwie wymagania techniczne w ruchu drogowym. Obowiązek spełni na własny koszt. Czas dowożenia i odwożenia uczniów na trasach: a) czas dowożenia od 7.00 do 8.30; b) czas odwożenia od 12.30 do 16.00
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 60000000-8,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia: 2019-09-02
data zakończenia: 2020-06-26
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena ofertowa brutto | 60,00 |
Termin płatności za fakturę | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr: | 9 | Nazwa: | Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej Nr 1 w Czersku, Szkoły Podstawowej Nr 2 w Czersku, Szkoły Podstawowej w Gotelpiu, Przedszkola nr 2 w Czersku – Łubna |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej Nr 1 w Czersku, Szkoły Podstawowej Nr 2 w Czersku, Szkoły Podstawowej w Gotelpiu, Przedszkola nr 2 w Czersku – Łubna – autobusem o minimalnej ilości miejsc siedzących 44, na następujących trasach: - Czersk – Wojtal – Odry – Gotelp – Czersk – ok. 30 km (1 kurs rano i 2 kursy po południu) Planowana liczba dowożonych – ok. 40 uczniów - Czersk – Łubna – Gotelp – Czersk – ok. 18 km (1 kurs rano) Planowana liczba uczniów dowożonych – ok. 29 uczniów - Czersk – Łubna – Czersk – ok. 9 km (1 kurs rano i 1 kurs po południu) Planowana liczba dowożonych – ok. 38 uczniów + opiekunowie - Czersk – Odry - Łubna – Czersk – ok. 28 km (1 kurs po południu) Planowana liczba uczniów dowożonych – 40 uczniów Łączny dzienny przebieg pojazdu ok. 154 km. Zamawiający zapewnia opiekę nad dowożonymi uczniami. 1.Szczegółowy rozkład jazdy opracuje Wykonawca po uzgodnieniu z dyrekcją szkoły/przedszkola, a następnie poda do wiadomości informacje o miejscach odbioru dzieci i godzinach. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany godziny dowozu i odwozu uczniów do właściwych szkół/przedszkola wynikających z organizacji pracy szkoły czy przedszkola. 2. Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 29 ust. 3a ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy: 1. wykonywanie czynności związanych ze sprawowaniem opieki nad przewożonymi dziećmi w trakcie dojazdu z domu do szkoły i odwrotnie, 2. kierowanie autobusem celem dowozu i odwozu uczniów. 3. Wymagania co do organizacji i realizacji dowozu uczniów: 1. Czas oczekiwania na zajęcia uczniów po przyjeździe do szkoły nie może wynosić więcej niż 45 minut. Czas oczekiwania na autobus po zakończonych zajęciach uczniów nie może wynosić więcej niż 45 minut. 2. W dniach rozpoczęcia i zakończenia zajęć szkolnych lub innych uroczystości szkolnych, w dniach odpracowywania przez szkoły zajęć lub w czasie rekolekcji, przewóz odbywać się będzie według ustalonego w porozumieniu z Wykonawcą specjalnego rozkładu jazdy. 3. W przypadku awarii wyznaczonego autobusu Wykonawca podstawi niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 40 minut od powstania awarii, autobus spełniający właściwie wymagania techniczne w ruchu drogowym. Obowiązek spełni na własny koszt. Czas dowożenia i odwożenia uczniów na trasach: a) czas dowożenia od 7.00 do 8.30; b) czas odwożenia od 12.30 do 16.00
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 60000000-8,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia: 2019-09-02
data zakończenia: 2020-06-26
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena ofertowa brutto | 60,00 |
Termin płatności za fakturę | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr: | 10 | Nazwa: | Dowożenie uczniów do Zespołu Szkół w Rytlu |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Dowożenie uczniów do Zespołu Szkół w Rytlu – dwoma autobusami o minimalnej ilości miejsc siedzących – 16 i 23, na następujących trasach: - Rytel – Zapędowo – Nadolna Karczma – Lutom – Żukowo – Rytel – ok. 24 km Planowana liczba dowożonych – 21 uczniów - Rytel – Sienica – Kwieki – Krzyż – Kłodnia - Gutowiec – Wyb. Kaliska – Stodółki – Rytel – ok. 24 km Planowana liczba uczniów dowożonych – 14 uczniów - Rytel – Nadleśnictwo – Mylof – Duża Klonia – Okręglik – Giełdon – Rytel – ok. 27 km Planowana liczba uczniów dowożonych – 14 uczniów Łączny dzienny przebieg pojazdu ok. 75 km. Przewozy uczniów będą odbywać się 2 – 3 razy w tygodniu w zależności od potrzeb Zespołu Szkół w Rytlu. Wykonawca musi zapewnić opiekę dla przewożonych uczniów na wszystkich trasach przewozu. 1. Osoby zatrudnione do sprawowania opieki muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje. Pod pojęciem opieka rozumie się zapewnienie warunków bezpieczeństwa i higieny w trakcie wsiadania, wysiadania i przejazdu uczniów autobusem, która jest niezbędna przy tego rodzaju przewozach. Kierowca nie może być jednocześnie opiekunem uczniów. W autobusie musi znajdować się kierowca i opiekun. Opiekun uczniów w autobusie szkolnym ponosi odpowiedzialność za uczniów dowożonych od chwili wejścia uczniów do autobusu do chwili przekazania ich szkole oraz od chwili odebrania ich ze szkoły do chwili opuszczenia przez uczniów autobusu na wyznaczonym przystanku. Podczas dowozu opiekun przekazuje dowożonych uczniów wyznaczonemu przez dyrektora szkoły nauczycielowi dyżurującemu. Podczas odwozu opiekun odbiera uczniów spod szkoły i wprowadza do autobusu szkolnego. 2. Szczegółowy rozkład jazdy opracuje Wykonawca po uzgodnieniu z dyrekcją szkoły/przedszkola, a następnie poda do wiadomości informacje o miejscach odbioru dzieci i godzinach. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany godziny dowozu i odwozu uczniów do właściwych szkół/przedszkola wynikających z organizacji pracy szkoły czy przedszkola. 3. Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 29 ust. 3a ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy: 1. wykonywanie czynności związanych ze sprawowaniem opieki nad przewożonymi dziećmi w trakcie dojazdu z domu do szkoły i odwrotnie, 2. kierowanie autobusem celem dowozu i odwozu uczniów. 4. Wymagania co do organizacji i realizacji dowozu uczniów: 1. Czas oczekiwania na zajęcia uczniów po przyjeździe do szkoły nie może wynosić więcej niż 45 minut. Czas oczekiwania na autobus po zakończonych zajęciach uczniów nie może wynosić więcej niż 45 minut. 2. W dniach rozpoczęcia i zakończenia zajęć szkolnych lub innych uroczystości szkolnych, w dniach odpracowywania przez szkoły zajęć lub w czasie rekolekcji, przewóz odbywać się będzie według ustalonego w porozumieniu z Wykonawcą specjalnego rozkładu jazdy. 3. W przypadku awarii wyznaczonego autobusu Wykonawca podstawi niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 40 minut od powstania awarii, autobus spełniający właściwie wymagania techniczne w ruchu drogowym. Obowiązek spełni na własny koszt. Czas dowożenia i odwożenia uczniów na trasach: a) czas dowożenia od 7.00 do 8.30; b) czas odwożenia od 12.30 do 16.00
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 60000000-8,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia: 2019-09-02
data zakończenia: 2020-06-26
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena ofertowa brutto | 60,00 |
Termin płatności za fakturę | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr: | 11 | Nazwa: | Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej Nr 1 w Czersku, Szkoły Podstawowej Nr 2 w Czersku oraz do Akademii Sukcesu „Nasza Szkoła” w Czersku |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej Nr 1 w Czersku, Szkoły Podstawowej Nr 2 w Czersku oraz do Akademii Sukcesu „Nasza Szkoła” w Czersku na trasie: - Mokre – Malachin – Czersk – 7 km w ramach komunikacji regularnej – przez zakup biletów miesięcznych na liniach regularnych realizowanych przez Wykonawcę w ramach transportu publicznego. Dowożenie uczniów odbywać się będzie w dni pracy szkół wg poniższego harmonogramu: - rozpoczęcie zajęć lekcyjnych: godz. 8.00 - 2 kursy - zakończenie zajęć: godz. 12.30 do 15.15 - 4 kursy Liczba korzystających z dowożenia – ok. 75 uczniów. Wykonawca musi zapewnić opiekę dla przewożonych uczniów na wszystkich trasach przewozu. 1. Osoby zatrudnione do sprawowania opieki muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje. Pod pojęciem opieka rozumie się zapewnienie warunków bezpieczeństwa i higieny w trakcie wsiadania, wysiadania i przejazdu uczniów autobusem, która jest niezbędna przy tego rodzaju przewozach. Kierowca nie może być jednocześnie opiekunem uczniów. W autobusie musi znajdować się kierowca i opiekun. Opiekun uczniów w autobusie szkolnym ponosi odpowiedzialność za uczniów dowożonych od chwili wejścia uczniów do autobusu do chwili przekazania ich szkole oraz od chwili odebrania ich ze szkoły do chwili opuszczenia przez uczniów autobusu na wyznaczonym przystanku. Podczas dowozu opiekun przekazuje dowożonych uczniów wyznaczonemu przez dyrektora szkoły nauczycielowi dyżurującemu. Podczas odwozu opiekun odbiera uczniów spod szkoły i wprowadza do autobusu szkolnego. 2. Szczegółowy rozkład jazdy opracuje Wykonawca po uzgodnieniu z dyrekcją szkoły/przedszkola, a następnie poda do wiadomości informacje o miejscach odbioru dzieci i godzinach. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany godziny dowozu i odwozu uczniów do właściwych szkół/przedszkola wynikających z organizacji pracy szkoły czy przedszkola. 3. Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 29 ust. 3a ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy: 1. wykonywanie czynności związanych ze sprawowaniem opieki nad przewożonymi dziećmi w trakcie dojazdu z domu do szkoły i odwrotnie, 2. kierowanie autobusem celem dowozu i odwozu uczniów. 4. Wymagania co do organizacji i realizacji dowozu uczniów: 1. Czas oczekiwania na zajęcia uczniów po przyjeździe do szkoły nie może wynosić więcej niż 45 minut. Czas oczekiwania na autobus po zakończonych zajęciach uczniów nie może wynosić więcej niż 45 minut. 2. W dniach rozpoczęcia i zakończenia zajęć szkolnych lub innych uroczystości szkolnych, w dniach odpracowywania przez szkoły zajęć lub w czasie rekolekcji, przewóz odbywać się będzie według ustalonego w porozumieniu z Wykonawcą specjalnego rozkładu jazdy. 3. W przypadku awarii wyznaczonego autobusu Wykonawca podstawi niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 40 minut od powstania awarii, autobus spełniający właściwie wymagania techniczne w ruchu drogowym. Obowiązek spełni na własny koszt.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 60000000-8,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia: 2019-09-02
data zakończenia: 2020-06-26
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena ofertowa brutto | 60,00 |
Termin płatności za fakturę | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr: | 12 | Nazwa: | Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Odrach |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Odrach autobusem o minimalnej ilości miejsc siedzących – 16, na następującej trasie: -Wybudowanie pod Miedzno – Wojtal – Wieck - Odry Łączny dzienny przebieg pojazdu ok. 30 km. Proponowane godziny przywozów i odwozów: Poniedziałek 8.30 – 14.00 Wtorek 8:30 – 14.00 Środa 8.30 – 14.00 Czwartek 8.30 – 14.00 Piątek 8.30 – 12.00 Liczba korzystających z dowożenia – ok. 14 uczniów Wykonawca musi zapewnić opiekę dla przewożonych uczniów na wszystkich trasach przewozu. 1. Osoby zatrudnione do sprawowania opieki muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje. Pod pojęciem opieka rozumie się zapewnienie warunków bezpieczeństwa i higieny w trakcie wsiadania, wysiadania i przejazdu uczniów autobusem, która jest niezbędna przy tego rodzaju przewozach. Kierowca nie może być jednocześnie opiekunem uczniów. W autobusie musi znajdować się kierowca i opiekun. Opiekun uczniów w autobusie szkolnym ponosi odpowiedzialność za uczniów dowożonych od chwili wejścia uczniów do autobusu do chwili przekazania ich szkole oraz od chwili odebrania ich ze szkoły do chwili opuszczenia przez uczniów autobusu na wyznaczonym przystanku. Podczas dowozu opiekun przekazuje dowożonych uczniów wyznaczonemu przez dyrektora szkoły nauczycielowi dyżurującemu. Podczas odwozu opiekun odbiera uczniów spod szkoły i wprowadza do autobusu szkolnego. 2. Szczegółowy rozkład jazdy opracuje Wykonawca po uzgodnieniu z dyrekcją szkoły/przedszkola, a następnie poda do wiadomości informacje o miejscach odbioru dzieci i godzinach. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany godziny dowozu i odwozu uczniów do właściwych szkół/przedszkola wynikających z organizacji pracy szkoły czy przedszkola. 3. Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 29 ust. 3a ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy: 1. wykonywanie czynności związanych ze sprawowaniem opieki nad przewożonymi dziećmi w trakcie dojazdu z domu do szkoły i odwrotnie, 2. kierowanie autobusem celem dowozu i odwozu uczniów. 4. Wymagania co do organizacji i realizacji dowozu uczniów: 1. Czas oczekiwania na zajęcia uczniów po przyjeździe do szkoły nie może wynosić więcej niż 45 minut. Czas oczekiwania na autobus po zakończonych zajęciach uczniów nie może wynosić więcej niż 45 minut. 2. W dniach rozpoczęcia i zakończenia zajęć szkolnych lub innych uroczystości szkolnych, w dniach odpracowywania przez szkoły zajęć lub w czasie rekolekcji, przewóz odbywać się będzie według ustalonego w porozumieniu z Wykonawcą specjalnego rozkładu jazdy. 3. W przypadku awarii wyznaczonego autobusu Wykonawca podstawi niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 40 minut od powstania awarii, autobus spełniający właściwie wymagania techniczne w ruchu drogowym. Obowiązek spełni na własny koszt.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 60000000-8,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia: 2019-09-02
data zakończenia: 2020-06-26
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena ofertowa brutto | 60,00 |
Termin płatności za fakturę | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr: | 13 | Nazwa: | Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Gotelpiu |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej w Gotelpiu autobusem o minimalnej ilości miejsc siedzących – 16, na następującej trasie: - Pustki – Gotelp – ok. 3 km Planowana liczba uczniów dowożonych – 14 uczniów - Gotelp – Stara Juńcza – Nowa Juńcza – Gotelp - ok. 10,6 km Planowana liczba dowożonych – 12 uczniów Łączny dzienny przebieg pojazdu ok. 27,2 km. Proponowane godziny przywozów i odwozów: 1. Czas dowożenia od 7.00 do 8.30; 2. Czas odwożenia od 12.30 do 16.00 Wykonawca musi zapewnić opiekę dla przewożonych uczniów na wszystkich trasach przewozu. 1. Osoby zatrudnione do sprawowania opieki muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje. Pod pojęciem opieka rozumie się zapewnienie warunków bezpieczeństwa i higieny w trakcie wsiadania, wysiadania i przejazdu uczniów autobusem, która jest niezbędna przy tego rodzaju przewozach. Kierowca nie może być jednocześnie opiekunem uczniów. W autobusie musi znajdować się kierowca i opiekun. Opiekun uczniów w autobusie szkolnym ponosi odpowiedzialność za uczniów dowożonych od chwili wejścia uczniów do autobusu do chwili przekazania ich szkole oraz od chwili odebrania ich ze szkoły do chwili opuszczenia przez uczniów autobusu na wyznaczonym przystanku. Podczas dowozu opiekun przekazuje dowożonych uczniów wyznaczonemu przez dyrektora szkoły nauczycielowi dyżurującemu. Podczas odwozu opiekun odbiera uczniów spod szkoły i wprowadza do autobusu szkolnego. 2. Szczegółowy rozkład jazdy opracuje Wykonawca po uzgodnieniu z dyrekcją szkoły/przedszkola, a następnie poda do wiadomości informacje o miejscach odbioru dzieci i godzinach. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany godziny dowozu i odwozu uczniów do właściwych szkół/przedszkola wynikających z organizacji pracy szkoły czy przedszkola. 3. Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 29 ust. 3a ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy: 1. wykonywanie czynności związanych ze sprawowaniem opieki nad przewożonymi dziećmi w trakcie dojazdu z domu do szkoły i odwrotnie, 2. kierowanie autobusem celem dowozu i odwozu uczniów. 4. Wymagania co do organizacji i realizacji dowozu uczniów: 1. Czas oczekiwania na zajęcia uczniów po przyjeździe do szkoły nie może wynosić więcej niż 45 minut. Czas oczekiwania na autobus po zakończonych zajęciach uczniów nie może wynosić więcej niż 45 minut. 2. W dniach rozpoczęcia i zakończenia zajęć szkolnych lub innych uroczystości szkolnych, w dniach odpracowywania przez szkoły zajęć lub w czasie rekolekcji, przewóz odbywać się będzie według ustalonego w porozumieniu z Wykonawcą specjalnego rozkładu jazdy. 3. W przypadku awarii wyznaczonego autobusu Wykonawca podstawi niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 40 minut od powstania awarii, autobus spełniający właściwie wymagania techniczne w ruchu drogowym. Obowiązek spełni na własny koszt.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 60000000-8,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia: 2019-09-02
data zakończenia: 2020-06-26
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena ofertowa brutto | 60,00 |
Termin płatności za fakturę | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE:Część nr: | 14 | Nazwa: | Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej nr 1 w Czersku, Szkoły Podstawowej nr 2 w Czersku oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku |
1) Krótki opis przedmiotu zamówienia (wielkość, zakres, rodzaj i ilość dostaw, usług lub robót budowlanych lub określenie zapotrzebowania i wymagań) a w przypadku partnerstwa innowacyjnego -określenie zapotrzebowania na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane:Dowożenie uczniów do Szkoły Podstawowej nr 1 w Czersku, Szkoły Podstawowej nr 2 w Czersku oraz Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku autobusem o minimalnej ilości miejsc siedzących 25 na następujących trasach: - Bagna – Kurcze 1 – Kurcze 2 – Dąbki – Wyb. pod Tucholę – ul. Tucholska – Czersk – ok. 18 km (1 kurs dziennie - rano) Planowana liczba dowożonych – 23 uczniów Łączny dzienny przebieg pojazdu ok. 18 km. Proponowane godziny przywozów: czas dowożenia od 7.00 do 8.00 Wykonawca musi zapewnić opiekę dla przewożonych uczniów na wszystkich trasach przewozu. 1. Osoby zatrudnione do sprawowania opieki muszą posiadać odpowiednie kwalifikacje. Pod pojęciem opieka rozumie się zapewnienie warunków bezpieczeństwa i higieny w trakcie wsiadania, wysiadania i przejazdu uczniów autobusem, która jest niezbędna przy tego rodzaju przewozach. Kierowca nie może być jednocześnie opiekunem uczniów. W autobusie musi znajdować się kierowca i opiekun. Opiekun uczniów w autobusie szkolnym ponosi odpowiedzialność za uczniów dowożonych od chwili wejścia uczniów do autobusu do chwili przekazania ich szkole oraz od chwili odebrania ich ze szkoły do chwili opuszczenia przez uczniów autobusu na wyznaczonym przystanku. Podczas dowozu opiekun przekazuje dowożonych uczniów wyznaczonemu przez dyrektora szkoły nauczycielowi dyżurującemu. Podczas odwozu opiekun odbiera uczniów spod szkoły i wprowadza do autobusu szkolnego. 2.Szczegółowy rozkład jazdy opracuje Wykonawca po uzgodnieniu z dyrekcją szkoły/przedszkola, a następnie poda do wiadomości informacje o miejscach odbioru dzieci i godzinach. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany godziny dowozu i odwozu uczniów do właściwych szkół/przedszkola wynikających z organizacji pracy szkoły czy przedszkola. 3. Zamawiający, zgodnie z zapisami art. 29 ust. 3a ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji zamówienia, jeżeli wykonanie tych czynności polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy: 1. wykonywanie czynności związanych ze sprawowaniem opieki nad przewożonymi dziećmi w trakcie dojazdu z domu do szkoły i odwrotnie, 2. kierowanie autobusem celem dowozu i odwozu uczniów. 4. Wymagania co do organizacji i realizacji dowozu uczniów: 1. Czas oczekiwania na zajęcia uczniów po przyjeździe do szkoły nie może wynosić więcej niż 45 minut. 2. W dniach rozpoczęcia i zakończenia zajęć szkolnych lub innych uroczystości szkolnych, w dniach odpracowywania przez szkoły zajęć lub w czasie rekolekcji, przewóz odbywać się będzie według ustalonego w porozumieniu z Wykonawcą specjalnego rozkładu jazdy. 3. W przypadku awarii wyznaczonego autobusu Wykonawca podstawi niezwłocznie, nie później jednak niż w ciągu 40 minut od powstania awarii, autobus spełniający właściwie wymagania techniczne w ruchu drogowym. Obowiązek spełni na własny koszt.
2) Wspólny Słownik Zamówień(CPV): 60000000-8,
3) Wartość części zamówienia(jeżeli zamawiający podaje informacje o wartości zamówienia):Wartość bez VAT:
Waluta:
4) Czas trwania lub termin wykonania: okres w miesiącach:
okres w dniach:
data rozpoczęcia: 2019-09-02
data zakończenia: 2020-06-26
5) Kryteria oceny ofert: Kryterium | Znaczenie |
Cena ofertowa brutto | 60,00 |
Termin płatności za fakturę | 40,00 |
6) INFORMACJE DODATKOWE: